Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Nutrend ZMA 120 tablet

Nutrend ZMA 120 tablet

Nutrend ZMA predstavuje unikátnu zmes horčíka a zinku na prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1. Pri užívaní Nutrend ZMA dochádza k rastu svalovej hmoty a k zvýšeniu svalovej sily, ďalej k zlepšeniu celkovej výkonnosti a vytrvalosti. Užívanie prípravku ďalej vedie k zlepšeniu regenerácie, relaxácie a ku skvalitneniu spánku. Odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsule pred spaním.

L-Leucín 1kg 4fitness

L-Leucín 1kg 4fitness

L-Leucín naštartuje syntézu bielkovín najrýchlejšie z aminokyselín. L-Leucín tak efektívne regeneruje poškodené a vyčerpané tkanivo a glykogén v pečeni. Okrem športovcov používajú vetvené esenciálne aminokyseliny BCAA aj ľudia držiaci redukčnú diétu (zmys

L-Ornitín AKG 100g 4fitness

L-Ornitín AKG 100g 4fitness

L-Ornitín-AKG (O-AKG resp. OKG) zosilňuje účinky L-Arginínu, vhodne ho dopĺňa pri vylučovaní rastového hormónu a transporte oxidu dusného do svalov. Dôležitá je vlastnosť OKG a BCAA: podpora vyplavenia inzulínu. To dovoľuje urýchliť regeneráciu, alebo zvýšiť silu pri výkone.

Max muscle EFA 120 kapsúl

Max muscle EFA 120 kapsúl

Orientálně-dřevitá vůně Hollywood Playboy zachycuje podstatu oslnivého světa celebrit. Otevírá se svůdnými a provokativními citrusový nótami mandarinky, tymiánu, bergamotu a elemiové pryskyřice, které dodávají energickou svěžest. V srdci vůně vytváří levandule, růžové dřevo a jasmín spolu s cedrovým dřevem nepatrně květinovou, přesto však mužnou eleganci. Vůně se pak usadí v teplých základních nótách z vetiveru, pižma, teplé ambry, vanilového a santalového dřeva, vytvářejíce jemnou svůdnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2008. O této vůni vám více napoví náš magazín.  

Prom-in Super protein 70, 2500 g

Prom-in Super protein 70, 2500 g

Laktofit 70 Protein je prípravok vyššej kvalitatívnej triedy s vysokým obsahom proteínov. Veľké množstvo predovšetkým anabolizujúcich komponentov (glutamín, arganín, bór) z Laktofitu 70 robí prípravok najvyššej kvality.

Lecithin 98% 1kg 4fitness

Lecithin 98% 1kg 4fitness

Lecitín je súčasťou lipidovej frakcie a je obsiahnutý v každej bunke nášho tela, kde má svoju životne dôležitú funkciu. Lecitín znižuje zlý cholesterol, prečisťuje cievy, čím znižuje krvný tlak, posilňuje pamäť a mentálnu vitalitu v ktoromkoľvek veku, zrý


1 2 331 32 33 34 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.