Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

AŽ 11-ZLOŽKOVÝ SPAĽOVAČ Fat Zero je extrémne silný spaľovač tuku a účinný stimulant. Je mimoriadne efektívny pri spaľovaní podkožného i útrobného tuku a tým i pri regulácii hmotnosti a tvarovaní postavy. Najvýznamnejšie účinky látok obsiahnutých vo FatZero: · podporuje spaľovanie tuku a reguláciu hmotnosti, odďaľuje pocity únavy (L-karnitín) · napomáha znižovať obsah tuku v tele, reguluje hmotnosť (Synephrine obsiahnutý v Citrus Aurantium) · podporuje sústredenie, stimuluje mozgovú činnosť, pomáha pri regulácii hmotnosti, odstraňuje únavu (kofeín obsiahnutý v Guarane) · výrazne ovplyvňuje látkovú výmenu a posilňuje imunitu »

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

• Výrobok vyvinutý poprednými špecialistami na výživu • Kvalita výrobku zaručená 3-fázovou kontrolou počas celého výrobného procesu • Použitie vysoko kvalitných surovín od popredných dodávateľov • Neobsahuje žiadne dopingové ani zakázané látky • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a HACCP • Produkt vyvíjaný spolu s poprednými českými odborníkmi Zloženie produktu • Tribulus terrestris - koncentrovaný extrakt s veľkým podielom prírodných steroidných saponínov, ktoré zvyšujú a stimulujú úroveň testosterónu v tele. Ten potom prírodnou cestou zvyšuje úroveň TGH, čo spôsobuje rýchlejší nárast svalov a zvyšuje fyzickú i psychickú »

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Inosin, kapsule 100 cps Chýba vám energia? Siahnite po Inosine! Vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, ktorý poskytuje okamžitý zdroj energie. Zabezpečuje vysokú kvalitu fyzického výkonu v priebehu záťaže tím, že zlepšuje zásobenie svalov kyslíkom. Má významný vplyv na zvýšenie hladiny ATP, čím zvyšuje hladinu energetického potenciálu. Inosin podporuje činnosť srdca a podporu krvného obehu. Inosin: - zlepšuje svalový výkon - zabezpečuje vysokú energetickú hladinu pri záťaži - zlepšuje využitie kyslíku pri záťaži - podporuje činnosť srdca a imunitu organizmu Odporúčané dávkovanie: 1 »

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Glutamine ponúka voľnú aminokyselinu, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %). Pri nedostatočnom množstve L - glutamínu v svalových vláknach nie je možný ďalší svalový rast. Pri vysokej záťaži dochádza k zvýšenému využitiu aminokyseliny glutamínu v svalových bunkách ako náhradného zdroja energie. Doplňovanie tejto aminokyseliny zabraňuje tomuto stavu a tým aj úbytku svalovej hmoty. Pri pravidelnom podávaní potrebného množstva L-glutamínu v období tréningu dochádza k rastu objemu svalových buniek a k urýchleniu regenerácie. Účinky: - zlepšuje syntézu glykogénu v pečeni - reguluje rovnováhu bielkovín v »

Aminostar L-Glutamin 500 g

Aminostar L-Glutamin 500 g

L-Glutamine pôsobí podobným mechanizmom ako anaboliká. Dostatočné množstvo glutamínu v tele podnecuje podukciu silne anabolického rastového hormónu. ponúka voľnú aminokyselinu, ktorá má najväčšie zastúpenie vo svalovej bunke (asi 70 %). je volná aminokyselina, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %). Čistý L-glutamín – zvyšuje imunitu, vyplavuje rastový hormón a testosterón po cvičení. Popis účinkov produktu: · pozitívne ovplyvňuje imunitný systém človeka · reguluje rovnováhu bielkovín vo svaloch · zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu buniek Odporúčané dávkovanie: Základná dávka je 5 g »

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Multi Mega Sport je profesionálna multivitamínovo-minerálová formula, špeciálne vytvorená pre všetkých aktívnych športovcov, profesionálov a ťažko pracujúcich ľudí. Jedna kapsula pokrýva celé spektrum vitamínov a minerálov potrebných pre telo, a to v jeho najrýchlejšie a najlepšie vstrebateľných prírodných formách : prírodný vitamín A, vitamíny skupiny B prospešné pre zdravé srdce, prírodné antioxidanty, chelátové a glukonátové minerály, veľmi dôležitú aminokyselinu L-Glutamín, Cholín a Inozitol, superdohliadače na správnu hladinu cholesterolu. Je obohatený o esenciálne minerály zinok a meď, najdôležitejšie minerály pre »

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

PUMPUJTE SVALY AŤ DO PRASKNUTIA - VEĎ TU MÁTE NITRIC OXIDE ZADARMO! SPOLU S KRE-ALKALYNOM VĎAKA NEMU PORASTIETE NIELEN NA SILE, ALE AJ NA GUĽATOSTI VAŠICH PAŽÍ. Aminostar® Kre-Alkalyn® je novou formou kreatínu vyvinutou na základe dlhoročného intenzívneho výskumu. Ukázal, že štandardný kreatín vykazuje hodnotu pH nižšiu ako 7.0, takže sa pri styku s kvapalinou rýchlo premieňa na kreatinín, látku s vedľajšími účinkami (kŕče, nevoľnosť), ktoré sa dosiaľ pripisovali kreatínu. Kre-Alkalyn® je kreatínom s pH vyšším než 12, čo sa dosiahlo použitím celosvetovo patentovaného výrobného procesu. (chemickými látkami) použitím »

Aminostar Tribumax 90 % 120 kapslí

Aminostar Tribumax 90 % 120 kapslí

Tribumax 120 cps. + zadarmo BCAA 120 cps. BALÍČEK PRE OBJEM A SKVALITŇOVANIE SVALOVEJ HMOTY TribuMax® Svalový rast, o ktorom snívate Tribumax napomáha zvyšovať prirodzenú hladinu testosterónu v organizme, podporuje rýchly nárast svalovej hmoty, zvyšuje fyzický a psychický výkon. Tribumax je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov (furostanol saponín), ktorého účinná látka protodioscin napomáha účinne zvyšovať prirodzenú hladinu testosterónu v organizme, a tým stimulovať rýchly nárast čistej svalovej hmoty. Účinky: - zvyšuje priridzenú hladinu testosterónu v organizme - napomáha rýchlemu nárastu »

Nutrend Regener 450 g

Nutrend Regener 450 g

Nutrend REGENER je špeciálna regeneračná formula určená na rýchlu regeneráciu vyčerpaného organizmu po fyzickom výkone. Obsahuje účinnú kombináciu sacharidov, minerálov, vitamínov a pridaných funkčných látok (BCAA, glutamín, arginín, carnitin, extrakt z ginkgo biloba) na rýchly nástup regeneračných procesov a prechod organizmu do anabolickej fázy (ochrana a rast svalovej hmoty). Nutrend REGENER slúži na rýchle doplnenie energetických zásob organizmu, obnovu vodného a minerálového prostredia a obnovu svalovej hmoty. Prináša pomoc pri stavoch fyzického vyčerpania po výkone, urýchľuje "pozáťažovú" detoxikáciu. Odporúčané »

Sušené bielka - Egg protein 1kg 4fitness

Sušené bielka - Egg protein 1kg 4fitness

Sušený bielok dodáva pomalšie stráviteľné bielkoviny živočíšneho pôvodu pre nárast svalovej hmoty. Má kvalitné aminokyselinové spektrum so zastúpením sírnych aminokyselín. Egg protein sa však nehodí na urýchlenie regenerácie po športe, pretože sušený biel


1 2 3 4 5 634 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.