Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Scitec Nutrition Attack! 25x10 g

Scitec Nutrition Attack! 25x10 g

Zaútočte na činky a na vaše svalové bunky s maximálnou prudkosťou za pomoci tohto nášho jedinečného produktu! Zažijete neuveriteľné napumpovanie a nárast sily, hmoty a energie! Pre maximálny objem buniek a zvýšenie sily máme teraz novú geniálnu kombináciu kreatínu a taurínu, pôsobiacu zo všetkých strán naraz! Aj keď ste predtým neboli priaznivci kreatínu, naša špeciálna kombinácia s glycocyaminom Vás určite presvedčí o opaku! Navyše sme pridali ešte ďalšie

Aminostar BCAA Powder 300 g

Aminostar BCAA Powder 300 g

Aminokyseliny BCAA sú prakticky nenahraditeľné v situáciách, kedy sa telo dostáva do veľmi nepriaznivého katabolického stavu pretrénovania. V rysovacom období a pri redukcii podkožného tuku sa odporúča výhodná kombinácia BCAA s L-Carnitine, kde L-karnitín pôsobí na spaľovanie tukov a vetvené aminokyseliny BCAA chránia svalovú hmotu pred jej úbytkom. Priemerné nutričné hodnoty v 100 g Energetická hodnota 327 kcal/1 370 kJ Bielkoviny 79,1 g Sacharidy < 0,1 g Tuky 0,8 g Obsah aktivných látok mg/3 g g/100 g L-leucine 1 875 62,5 L-isoleucine 468 15,6 L-valine 468 15,6 Vitamin B6 3 (214 DDD*) 0,1 DDD* - denná odporučená dávka »

Aminostar Creatin Monohydrát 1000 g

Aminostar Creatin Monohydrát 1000 g

Najpopulárnejší suplement pre nabratie svalovej hmoty a zvýšenie sily Kreatín monohydrát predstavuje okamžitý zdroj energie. Je základným prvkom pri tvorbe kreatínfosfátu, ktorý slúži ako zdroj energie vo svalových bunkách, v ktorých tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát). Je vhodný pre športovcov na okamžité doplnenie energie, zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu a urýchľuje regeneráciu. Používa sa pri krátkodobých aj vytrvalostných športoch. 100% ČISTÝ KREATÍN BEZ AKÝCHKOĽVEK PRÍSAD! Účinky: · podpora aktuálneho výkonu (poskytuje okamžitý zdroj energie) · stimulácia tvorby svalovej hmoty · zvyšovanie výkonnosti a sily »

Aminostar Creatin Monohydrát 500 g

Aminostar Creatin Monohydrát 500 g

BALÍČEK PRE ZÍSKANIE HRUBEJ SVALOVEJ HMOTY A PRE ZLEPŠENIE TRÉNINGOVÝCH VÁH Najpopulárnejší suplement pre nabratie svalovej hmoty a zvýšenie sily Kreatín monohydrát predstavuje okamžitý zdroj energie. Je základným prvkom pri tvorbe kreatínfosfátu, ktorý slúži ako zdroj energie vo svalových bunkách, v ktorých tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát). Je vhodný pre športovcov na okamžité doplnenie energie, zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu a urýchľuje regeneráciu. Používa sa pri krátkodobých aj vytrvalostných športoch. 100% ČISTÝ KREATÍN BEZ AKÝCHKOĽVEK PRÍSAD! Účinky: · podpora aktuálneho výkonu (poskytuje okamžitý »

Aminostar CREATINE ETHYL ESTER 90 tablet

Aminostar CREATINE ETHYL ESTER 90 tablet

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatínu, využívajúca etylesterovú technológiu, ktorá má za následok oveľa lepšie vstrebávanie kreatínu, znížený pocit nafukovania a minimálnu vodnú retenciu (zadržovanie vody). CEE je najnovšia forma kreatínu s viazaným esterom. Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú esterifikáciou (reakcia karboxylovej kyseliny a alkoholov). Esterifikácia látok zvyšuje ich lipopholické schopnosti a esterifikovaný kreatín bude efektívnejší pri prenikaní bunkových stien, teda uplatní svoje pozitívne účinky vo vnútri buniek. CEE je najefektívnejšia forma kreatínu vhodná pre športovcov i »

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

AŽ 11-ZLOŽKOVÝ SPAĽOVAČ Fat Zero je extrémne silný spaľovač tuku a účinný stimulant. Je mimoriadne efektívny pri spaľovaní podkožného i útrobného tuku a tým i pri regulácii hmotnosti a tvarovaní postavy. Najvýznamnejšie účinky látok obsiahnutých vo FatZero: · podporuje spaľovanie tuku a reguláciu hmotnosti, odďaľuje pocity únavy (L-karnitín) · napomáha znižovať obsah tuku v tele, reguluje hmotnosť (Synephrine obsiahnutý v Citrus Aurantium) · podporuje sústredenie, stimuluje mozgovú činnosť, pomáha pri regulácii hmotnosti, odstraňuje únavu (kofeín obsiahnutý v Guarane) · výrazne ovplyvňuje látkovú výmenu a posilňuje imunitu »

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

• Výrobok vyvinutý poprednými špecialistami na výživu • Kvalita výrobku zaručená 3-fázovou kontrolou počas celého výrobného procesu • Použitie vysoko kvalitných surovín od popredných dodávateľov • Neobsahuje žiadne dopingové ani zakázané látky • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a HACCP • Produkt vyvíjaný spolu s poprednými českými odborníkmi Zloženie produktu • Tribulus terrestris - koncentrovaný extrakt s veľkým podielom prírodných steroidných saponínov, ktoré zvyšujú a stimulujú úroveň testosterónu v tele. Ten potom prírodnou cestou zvyšuje úroveň TGH, čo spôsobuje rýchlejší nárast svalov a zvyšuje fyzickú i psychickú »

Scitec Nutrition Joint-X 100 kapslí

Scitec Nutrition Joint-X 100 kapslí

Scitec JOINT-X podporuje regeneráciu kĺbovej tekutiny, pomáha zastavovať ďalšie poškodzovanie, stimuluje regeneráciu a tvorbu nových chrupaviek, ich pohyblivosť, napomáha opotrebované kĺby regenerovať. Zloženie 1 dávky - 1 kapsula obsahuje: Glukosamín .............................. 350 mg Chondroitín ............................... 100 mg Želatína ..................................... 125 mg Metylsulfonylmetán ..................... 50 mg Suroviny: glukosamín sulfát, chondroitín

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Inosin, kapsule 100 cps Chýba vám energia? Siahnite po Inosine! Vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, ktorý poskytuje okamžitý zdroj energie. Zabezpečuje vysokú kvalitu fyzického výkonu v priebehu záťaže tím, že zlepšuje zásobenie svalov kyslíkom. Má významný vplyv na zvýšenie hladiny ATP, čím zvyšuje hladinu energetického potenciálu. Inosin podporuje činnosť srdca a podporu krvného obehu. Inosin: - zlepšuje svalový výkon - zabezpečuje vysokú energetickú hladinu pri záťaži - zlepšuje využitie kyslíku pri záťaži - podporuje činnosť srdca a imunitu organizmu Odporúčané dávkovanie: 1 »

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Glutamine ponúka voľnú aminokyselinu, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %). Pri nedostatočnom množstve L - glutamínu v svalových vláknach nie je možný ďalší svalový rast. Pri vysokej záťaži dochádza k zvýšenému využitiu aminokyseliny glutamínu v svalových bunkách ako náhradného zdroja energie. Doplňovanie tejto aminokyseliny zabraňuje tomuto stavu a tým aj úbytku svalovej hmoty. Pri pravidelnom podávaní potrebného množstva L-glutamínu v období tréningu dochádza k rastu objemu svalových buniek a k urýchleniu regenerácie. Účinky: - zlepšuje syntézu glykogénu v pečeni - reguluje rovnováhu bielkovín v »


1 2 3 4 5 634 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.