Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

• Výrobok vyvinutý poprednými špecialistami na výživu • Kvalita výrobku zaručená 3-fázovou kontrolou počas celého výrobného procesu • Použitie vysoko kvalitných surovín od popredných dodávateľov • Neobsahuje žiadne dopingové ani zakázané látky • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a HACCP • Produkt vyvíjaný spolu s poprednými českými odborníkmi Zloženie produktu • Tribulus terrestris - koncentrovaný extrakt s veľkým podielom prírodných steroidných saponínov, ktoré zvyšujú a stimulujú úroveň testosterónu v tele. Ten potom prírodnou cestou zvyšuje úroveň TGH, čo spôsobuje rýchlejší nárast svalov a zvyšuje fyzickú i psychickú »

Scitec Nutrition Joint-X 100 kapslí

Scitec Nutrition Joint-X 100 kapslí

Scitec JOINT-X podporuje regeneráciu kĺbovej tekutiny, pomáha zastavovať ďalšie poškodzovanie, stimuluje regeneráciu a tvorbu nových chrupaviek, ich pohyblivosť, napomáha opotrebované kĺby regenerovať. Zloženie 1 dávky - 1 kapsula obsahuje: Glukosamín .............................. 350 mg Chondroitín ............................... 100 mg Želatína ..................................... 125 mg Metylsulfonylmetán ..................... 50 mg Suroviny: glukosamín sulfát, chondroitín

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Inosin, kapsule 100 cps Chýba vám energia? Siahnite po Inosine! Vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, ktorý poskytuje okamžitý zdroj energie. Zabezpečuje vysokú kvalitu fyzického výkonu v priebehu záťaže tím, že zlepšuje zásobenie svalov kyslíkom. Má významný vplyv na zvýšenie hladiny ATP, čím zvyšuje hladinu energetického potenciálu. Inosin podporuje činnosť srdca a podporu krvného obehu. Inosin: - zlepšuje svalový výkon - zabezpečuje vysokú energetickú hladinu pri záťaži - zlepšuje využitie kyslíku pri záťaži - podporuje činnosť srdca a imunitu organizmu Odporúčané dávkovanie: 1 »

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Aminostar L-Glutamin 300 tablet

Glutamine ponúka voľnú aminokyselinu, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %). Pri nedostatočnom množstve L - glutamínu v svalových vláknach nie je možný ďalší svalový rast. Pri vysokej záťaži dochádza k zvýšenému využitiu aminokyseliny glutamínu v svalových bunkách ako náhradného zdroja energie. Doplňovanie tejto aminokyseliny zabraňuje tomuto stavu a tým aj úbytku svalovej hmoty. Pri pravidelnom podávaní potrebného množstva L-glutamínu v období tréningu dochádza k rastu objemu svalových buniek a k urýchleniu regenerácie. Účinky: - zlepšuje syntézu glykogénu v pečeni - reguluje rovnováhu bielkovín v »

Aminostar L-Glutamin 500 g

Aminostar L-Glutamin 500 g

L-Glutamine pôsobí podobným mechanizmom ako anaboliká. Dostatočné množstvo glutamínu v tele podnecuje podukciu silne anabolického rastového hormónu. ponúka voľnú aminokyselinu, ktorá má najväčšie zastúpenie vo svalovej bunke (asi 70 %). je volná aminokyselina, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %). Čistý L-glutamín – zvyšuje imunitu, vyplavuje rastový hormón a testosterón po cvičení. Popis účinkov produktu: · pozitívne ovplyvňuje imunitný systém človeka · reguluje rovnováhu bielkovín vo svaloch · zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu buniek Odporúčané dávkovanie: Základná dávka je 5 g »

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Multi Mega Sport je profesionálna multivitamínovo-minerálová formula, špeciálne vytvorená pre všetkých aktívnych športovcov, profesionálov a ťažko pracujúcich ľudí. Jedna kapsula pokrýva celé spektrum vitamínov a minerálov potrebných pre telo, a to v jeho najrýchlejšie a najlepšie vstrebateľných prírodných formách : prírodný vitamín A, vitamíny skupiny B prospešné pre zdravé srdce, prírodné antioxidanty, chelátové a glukonátové minerály, veľmi dôležitú aminokyselinu L-Glutamín, Cholín a Inozitol, superdohliadače na správnu hladinu cholesterolu. Je obohatený o esenciálne minerály zinok a meď, najdôležitejšie minerály pre »

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

PUMPUJTE SVALY AŤ DO PRASKNUTIA - VEĎ TU MÁTE NITRIC OXIDE ZADARMO! SPOLU S KRE-ALKALYNOM VĎAKA NEMU PORASTIETE NIELEN NA SILE, ALE AJ NA GUĽATOSTI VAŠICH PAŽÍ. Aminostar® Kre-Alkalyn® je novou formou kreatínu vyvinutou na základe dlhoročného intenzívneho výskumu. Ukázal, že štandardný kreatín vykazuje hodnotu pH nižšiu ako 7.0, takže sa pri styku s kvapalinou rýchlo premieňa na kreatinín, látku s vedľajšími účinkami (kŕče, nevoľnosť), ktoré sa dosiaľ pripisovali kreatínu. Kre-Alkalyn® je kreatínom s pH vyšším než 12, čo sa dosiahlo použitím celosvetovo patentovaného výrobného procesu. (chemickými látkami) použitím »

Aminostar Tribumax 90 % 120 kapslí

Aminostar Tribumax 90 % 120 kapslí

Tribumax 120 cps. + zadarmo BCAA 120 cps. BALÍČEK PRE OBJEM A SKVALITŇOVANIE SVALOVEJ HMOTY TribuMax® Svalový rast, o ktorom snívate Tribumax napomáha zvyšovať prirodzenú hladinu testosterónu v organizme, podporuje rýchly nárast svalovej hmoty, zvyšuje fyzický a psychický výkon. Tribumax je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov (furostanol saponín), ktorého účinná látka protodioscin napomáha účinne zvyšovať prirodzenú hladinu testosterónu v organizme, a tým stimulovať rýchly nárast čistej svalovej hmoty. Účinky: - zvyšuje priridzenú hladinu testosterónu v organizme - napomáha rýchlemu nárastu »

Nutrend Regener 450 g

Nutrend Regener 450 g

Nutrend REGENER je špeciálna regeneračná formula určená na rýchlu regeneráciu vyčerpaného organizmu po fyzickom výkone. Obsahuje účinnú kombináciu sacharidov, minerálov, vitamínov a pridaných funkčných látok (BCAA, glutamín, arginín, carnitin, extrakt z ginkgo biloba) na rýchly nástup regeneračných procesov a prechod organizmu do anabolickej fázy (ochrana a rast svalovej hmoty). Nutrend REGENER slúži na rýchle doplnenie energetických zásob organizmu, obnovu vodného a minerálového prostredia a obnovu svalovej hmoty. Prináša pomoc pri stavoch fyzického vyčerpania po výkone, urýchľuje "pozáťažovú" detoxikáciu. Odporúčané »

Nutrend ZMA 120 tablet

Nutrend ZMA 120 tablet

Nutrend ZMA predstavuje unikátnu zmes horčíka a zinku na prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1. Pri užívaní Nutrend ZMA dochádza k rastu svalovej hmoty a k zvýšeniu svalovej sily, ďalej k zlepšeniu celkovej výkonnosti a vytrvalosti. Užívanie prípravku ďalej vedie k zlepšeniu regenerácie, relaxácie a ku skvalitneniu spánku. Odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsule pred spaním.


1 2 3 4 5 634 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.