Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Tribulus terrestris 300 cps po 650mg 4fitness

Tribulus terrestris 300 cps po 650mg 4fitness

Tribulus terrestris je extrakt sušenej byliny, používa sa na provokáciu tvorby vlastného testosterónu, je vhodný pre mužov nad 30-35 rokov, rozširuje cievy Testosterón vedie k zvýšeniu výkonu, nárastu svalov a rýchlosti. Testosterón pozitívne ovplyvňuje sexuálny život, potenciu a libido.

Max Muscle Max Lean Ephedrine Free - 120tab

Max Muscle Max Lean Ephedrine Free - 120tab

Jedinečný \"fat burner\" využívajúci optimálnu kombináciu prírodných spaľovačov tuku a stimulátorov metabolizmu. Jeden z najsilnejších spaľovačov tuku na trhu so značným stimulačným dlhotrvajúcim účinkom. Hlavnými zložkami sú Synefrín (prírodná alternatíva efedrínu), White Willow Bark (prírodná alternatíva aspirínu) a Guarana (prírodná alternatíva kofeínu). Při vyššom príjme (4 kps) zlepšuje hustotu svalstva a jeho reliéf. Prípravok funguje aj bez fyzickej námahy(aj keď samozrejme lepšie funguje pri kombinácii s fyz.výkonom). Odporúčané dávkovanie: Nakoľko ide o silný prípravok musíte si otestovať svoju toleranciu naň. »

Kolagén hydrolyzovaný 1kg 4fitness

Kolagén hydrolyzovaný 1kg 4fitness

Kolagén Gelita znamená nekompromisnú kvalitu. Po použití sa rýchlo zotavujú a rastú vlasy, nechty, je chuťovo neutrálny, vhodný po úraze na hojenie kože, prešiel 7 násobnou hydrolýzou, skvelo sa rozpúšťa a je výborne vstrebateľný, vhodná kombinácia s bioa

Spalovač tuku 500g 4fitness

Spalovač tuku 500g 4fitness

Spalovač tuku predstavuje novú motiváciu a pomocníka pri dosiahnutí vašich predstáv o vašom vzhľade. Kofeín v podobe guarany má najsilnejší účinok na uvoľňovanie energie z tukov, preto je využivaný vytrvalcami. Spalovač zlepšuje prístup energie do mitochondrií buniek (Lecitín + Carnitín), zvyšuje uprednostňovanie tukov k získavaniu energie, obsahuje energiu, ktorá pomôže pri výkone ale nejde späť do tukov.

Weider Soy 80+ Protein 800 g

Weider Soy 80+ Protein 800 g

WEIDER SOY 80 + PROTEIN obsahuje sójovú bielkovinu (proteín rastlinného pôvodu). Sója obsahuje všetky esenciálne mastné kyseliny a ďalej až štyrikrát viac arginínu ako je v srvátke a dvakrát viac ako v kazeíne. Účinok sóje na svalový rast je rovnako veľký ako efekt srvátky a sója v žiadnom prípade neovplyvňuje u mužov pomer testosterónu a estrogénu. Sója je trávená rovnako rýchlo ako srvátka. Ak chcete dať vašim svalom skutočne impulz, užívajte sójové proteíny spolu s ostatnými bielkovinami (srvátka, kazeín ...). Ide o sójový izolát s vysokým obsahom izoflavónov, obohatený o glutamínové peptidy. Doplnok je vhodný pre pred a »

HMB hydroxy methyl butyrate 1kg 4fitness

HMB hydroxy methyl butyrate 1kg 4fitness

HMB podporuje udržanie svalovej hmoty pri prerušení tréningu, po 14 dňoch užívania zvyšuje silu, brzdí rozpad svalov spôsobený vekom, pomáha predchádzať pretrénovaniu, znižuje vylučovanie pre svaly katabolického kortizolu a zlepšuje svalovú regeneráciu.

Max muscle ThermX 120 kapsúl

Max muscle ThermX 120 kapsúl

ThermX od MaxMuscle je revolučnou novinkou vo svete spaľovačov tuku, energizérov a jeho hlavnou úlohou je uľahčiť diétu a spaľovanie tuku. Tento unikátny produkt obsahuje 5 druhov špeciálnych zmesí pre podporu spaľovania tuku, znižuje chuť do jedla.


1 2 3 4 5 634 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.