Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Biotech L-Carnitine 1000 mg 30 tabliet

Biotech L-Carnitine 1000 mg 30 tabliet

Jedna tableta obsahuje 1000 mg L-karnitín komplex. L-karnitín sa vyskytuje vo svalových tkanivách aj v prirodzenom stave. Pri intenzívnom tréningu svaly hľadajú zdroje pre pokrytie zvýšenej potreby energie. L-karnitín hrá úlohu v metabolizme tukov – mastné kyseliny dopraví do mitochondrie buniek, kde sa premenia na energiu. Svaly dostanú palivo – tuky sa spália! L-karnitín podporuje srdcovú činnosť a zabraňuje poškodeniu srdcového svalstva. Má blahodárne účinky aj na pečeň a obličky. Tablety L-karnitín dodávajú účinné látky do organizmu plynule, a zvyšujú zásoby L-karnitínu o 40-50%. Tento produkt neobsahuje cukor, umelé »

Weider HMB 3800 120 kapslí

Weider HMB 3800 120 kapslí

WEIDER HMB 3800 obsahuje zložku HMB (hydroxymethylbutyrat), ktorá je v športovej výžive hodnotená, ako jedna z najsilnejšie anabolicky pôsobiacich prirodzených látok u ktorých nehrozí dopingový škandál. HMB je silne anti-katabolickú aminokyselinou, znižuje dopad kortizolu na deštrukciu svalov u tvrdo trénujúcich športovcov. Hlavný efekt účinkov HMB sa prejavuje v náraste svalovej hmoty, zvýšenie sily a zníženie podkožného tuku. Ďalej HMB znižuje rozsah proteínového rozkladu, podporovaného tréningom. HMB je rovnako vhodným suplementom pre prekonanie stagnácie v kulturistike a zníženie rizika »

Weider Maca 5.500 120 kapslí

Weider Maca 5.500 120 kapslí

WEIDER MACA 5.500 je vyrobený z Macy, prastaré liečivé byliny z Peruánskych Ánd. Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii alebo "peruánska viagra", je rastlina, ktorá sa pestuje na náhorných plošinách stredného Peru. Koreň rastliny Maca má vysoký obsah minerálnych látok, predovšetkým vápnika a horčíka, ďalej fosforu, železa a jódu. Obsahuje tiež vitamín E. Maca 5500 obsahuje vysoko kvalitný Maca prášok, ktorý sa získava zo sušených koreňov rastliny Maca. Maca pôsobí proti únave a zlepšuje koncentráciu pri tréningu. Maca obsahuje aj látky, ktoré majú pozitívny vplyv na výkonnosť organizmu.

Aminostar L-Carnitin, 60 kapsúl

Aminostar L-Carnitin, 60 kapsúl

L-Carnitine podporuje spaľovanie tukov a ich premenu na energiu. Je výborným pomocníkom na dosiahnutie ideálnej telesnej hmotnosti. Hlavné účinky: odporuje  premenu tukov na energiu, pomáha udržovat zdravú  hladinu cholesterolu v krvi.

Survival BCAA 4:1:1 Fair Power 150 tablet

Survival BCAA 4:1:1 Fair Power 150 tablet

Survival BCAA 4:1:1 Fair Power je špeciálna kombinácia troch čistých rozvetvených aminokyselín v kryštalickej forme vo farmaceutickej kvalite a v zosílenom pomere 4:1:1. BCAA sú nevyhnutným doplnkom pre športovcov a osoby s vysokou fyzickou záťažou. Zaisťujú účinnú ochranu svalového aparátu pred degradáciou v priebehu náročného športového výkonu, napomáhajú tvorbe nových proteínov vo svaloch, čím podporujú rast svalovej hmoty.Běžné BCAA suplementy obsahujú tri základné aminokyseliny v pomere 2:1:1. V BCAA 4:1:1 Fair Power značky Survival je však kľúčová aminokyselina L-leucin zastúpená v dvojnásobnom »

Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí

Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí

Survival Thermogenic Fair Power 60 tbl je vysoko účinný spaľovač tukov s najpreverenejšou kombináciou účinných termogenický látok synefrínu, kofeínu a kôry Vŕby bielej, doplnený o vysokú dávku extraktu zeleného čaju a L-karnitín. Účinnosť celej kombinácia zvyšuje Bioperine ® zlepšujúci vstrebateľnosť živín až o 30%. Thermogenic Fair Power obsahuje v dennej dávke dvoch kapslí maximálnu hodnotu hlavných účinných látok. Je vhodný pre všetky fyzicky aktívnych ľudí pre podporu pálenie podkožných tukov, zvýšenie fyzickej výkonnosti aj pre účinnú podporu výkonu psychického. Historicky najúspešnejší a najúčinnejšie kombinácie pre »

Aminostar Amino 2300 110 tablet

Aminostar Amino 2300 110 tablet

Prispieva k ochrane svalovej hmoty pred jej rozpadom a podieľa sa na celkovej anabolizáciu organizmu. Dostatočný príjem proteínov potrebných na dosiahnutie pozitívnej dusíkovej bilancie je v športe zásadnou podmienkou úspechu. Výhoda tabletovaných foriem Amino 2300, spočíva vo vyššom obsahu hydrolyzovaných proteínov, ktorých peptidy sú biologicky veľmi účinné. Amino 2300 je vyrobený z vysoko kvalitnej bielkovinovej frakcie hydrolyzovaného srvátkového proteínu bohatého na aminokyseliny viazané peptidovou väzbou v krátkych reťazcoch - peptidoch. Amino 2300 je určený pre nárast svalovej hmoty a doplnenie peptidov v období »

Scitec Nutrition 100% Whey Protein 920 g

Scitec Nutrition 100% Whey Protein 920 g

Obsahuje 77% proteinov. Zdrojom je výhradne mliečna srvátka. Tento špičkový protein je výsledkom najnovších výskumov v oblasti proteínových koncentrátov. Obsahovaný protein získaný ultra mikrofiltračným procesom z bielkovín mliečnej srvátky. Je to enzymaticky čistený doplnok výživy s nízkym obsahom tukov a laktózy, ktorý je prispôsobený pre maximálne využitie Vašim tráviacim ústrojenstvom. 100% WHEY PRO je pre svaly 100% využiteľný. Obsah esenciálnych aminokyselín a taktiež obsah anabolicky pôsobiacich aminokyselín s viazaným reťazcom je veľmi vysoký. V zájme zabránenia katabolickým procesom je obohatený taktiež veľkým »

Aminostar Anabolic Booster 180 tablet

Aminostar Anabolic Booster 180 tablet

KOMBINÁCIA PRE MAXIMALIZÁCIU VLASTNEJ PRODUKCIE TESTOSTERÓNU Anabolic booster 180 cps Účinný anabolizér pre svalový rast Veľmi silný anabolizér, podporujúci produkciu vlastného testosterónu. Je vhodný pre silové a vytrvalostné športy. Špeciálna kombinácia veľmi účinných testosterónových boosterov (posiľovačov) Tribulus Terrestris, ZMA, ALC a L-Arginin zaručuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty, sily, fyzickej výkonnosti a rýchlejšej regenerácii. Účinky: · podporuje svalový rast, rozvoj sily, vytrvalosti · zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť · zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu · napomáha odbúravaniu tukov · »

Scitec Nutrition Attack! 25x10 g

Scitec Nutrition Attack! 25x10 g

Zaútočte na činky a na vaše svalové bunky s maximálnou prudkosťou za pomoci tohto nášho jedinečného produktu! Zažijete neuveriteľné napumpovanie a nárast sily, hmoty a energie! Pre maximálny objem buniek a zvýšenie sily máme teraz novú geniálnu kombináciu kreatínu a taurínu, pôsobiacu zo všetkých strán naraz! Aj keď ste predtým neboli priaznivci kreatínu, naša špeciálna kombinácia s glycocyaminom Vás určite presvedčí o opaku! Navyše sme pridali ešte ďalšie


1 2 3 4 534 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.