Výživa pre športovcov porovnanie ceny

Aminostar Creatin Monohydrát 500 g

Aminostar Creatin Monohydrát 500 g

BALÍČEK PRE ZÍSKANIE HRUBEJ SVALOVEJ HMOTY A PRE ZLEPŠENIE TRÉNINGOVÝCH VÁH Najpopulárnejší suplement pre nabratie svalovej hmoty a zvýšenie sily Kreatín monohydrát predstavuje okamžitý zdroj energie. Je základným prvkom pri tvorbe kreatínfosfátu, ktorý slúži ako zdroj energie vo svalových bunkách, v ktorých tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát). Je vhodný pre športovcov na okamžité doplnenie energie, zlepšenie aktuálneho fyzického výkonu a urýchľuje regeneráciu. Používa sa pri krátkodobých aj vytrvalostných športoch. 100% ČISTÝ KREATÍN BEZ AKÝCHKOĽVEK PRÍSAD! Účinky: · podpora aktuálneho výkonu (poskytuje okamžitý »

Aminostar CREATINE ETHYL ESTER 90 tablet

Aminostar CREATINE ETHYL ESTER 90 tablet

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá forma kreatínu, využívajúca etylesterovú technológiu, ktorá má za následok oveľa lepšie vstrebávanie kreatínu, znížený pocit nafukovania a minimálnu vodnú retenciu (zadržovanie vody). CEE je najnovšia forma kreatínu s viazaným esterom. Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú esterifikáciou (reakcia karboxylovej kyseliny a alkoholov). Esterifikácia látok zvyšuje ich lipopholické schopnosti a esterifikovaný kreatín bude efektívnejší pri prenikaní bunkových stien, teda uplatní svoje pozitívne účinky vo vnútri buniek. CEE je najefektívnejšia forma kreatínu vhodná pre športovcov i »

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

Aminostar Fat Zero 100 kapslí

AŽ 11-ZLOŽKOVÝ SPAĽOVAČ Fat Zero je extrémne silný spaľovač tuku a účinný stimulant. Je mimoriadne efektívny pri spaľovaní podkožného i útrobného tuku a tým i pri regulácii hmotnosti a tvarovaní postavy. Najvýznamnejšie účinky látok obsiahnutých vo FatZero: · podporuje spaľovanie tuku a reguláciu hmotnosti, odďaľuje pocity únavy (L-karnitín) · napomáha znižovať obsah tuku v tele, reguluje hmotnosť (Synephrine obsiahnutý v Citrus Aurantium) · podporuje sústredenie, stimuluje mozgovú činnosť, pomáha pri regulácii hmotnosti, odstraňuje únavu (kofeín obsiahnutý v Guarane) · výrazne ovplyvňuje látkovú výmenu a posilňuje imunitu »

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

Aminostar FatZero 4Men 100 kapslí

• Výrobok vyvinutý poprednými špecialistami na výživu • Kvalita výrobku zaručená 3-fázovou kontrolou počas celého výrobného procesu • Použitie vysoko kvalitných surovín od popredných dodávateľov • Neobsahuje žiadne dopingové ani zakázané látky • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a HACCP • Produkt vyvíjaný spolu s poprednými českými odborníkmi Zloženie produktu • Tribulus terrestris - koncentrovaný extrakt s veľkým podielom prírodných steroidných saponínov, ktoré zvyšujú a stimulujú úroveň testosterónu v tele. Ten potom prírodnou cestou zvyšuje úroveň TGH, čo spôsobuje rýchlejší nárast svalov a zvyšuje fyzickú i psychickú »

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Aminostar Inosin 600 mg 100 kapslí

Inosin, kapsule 100 cps Chýba vám energia? Siahnite po Inosine! Vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, ktorý poskytuje okamžitý zdroj energie. Zabezpečuje vysokú kvalitu fyzického výkonu v priebehu záťaže tím, že zlepšuje zásobenie svalov kyslíkom. Má významný vplyv na zvýšenie hladiny ATP, čím zvyšuje hladinu energetického potenciálu. Inosin podporuje činnosť srdca a podporu krvného obehu. Inosin: - zlepšuje svalový výkon - zabezpečuje vysokú energetickú hladinu pri záťaži - zlepšuje využitie kyslíku pri záťaži - podporuje činnosť srdca a imunitu organizmu Odporúčané dávkovanie: 1 »

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

Aminostar Kre-Alkalyn 120 kapslí

PUMPUJTE SVALY AŤ DO PRASKNUTIA - VEĎ TU MÁTE NITRIC OXIDE ZADARMO! SPOLU S KRE-ALKALYNOM VĎAKA NEMU PORASTIETE NIELEN NA SILE, ALE AJ NA GUĽATOSTI VAŠICH PAŽÍ. Aminostar® Kre-Alkalyn® je novou formou kreatínu vyvinutou na základe dlhoročného intenzívneho výskumu. Ukázal, že štandardný kreatín vykazuje hodnotu pH nižšiu ako 7.0, takže sa pri styku s kvapalinou rýchlo premieňa na kreatinín, látku s vedľajšími účinkami (kŕče, nevoľnosť), ktoré sa dosiaľ pripisovali kreatínu. Kre-Alkalyn® je kreatínom s pH vyšším než 12, čo sa dosiahlo použitím celosvetovo patentovaného výrobného procesu. (chemickými látkami) použitím »

Aminostar Tribulus Terrestris 120 kapslí

Aminostar Tribulus Terrestris 120 kapslí

Tribulus Terrestris je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré stimulujú zvýšenie hladiny testosterónu. Prirodzene spôsobuje zvýšenie hladiny hormónu štítnej žľazy, čím dochádza k rýchlejšiemu rastu svalovej hmoty, zvýšeniu fyzického a psychického výkonu. Účinky: - zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu v organizme - napomáha rýchlemu nárastu svalovej hmoty - zvyšuje fyzický a psychický výkon - podporuje správnu spermatogenézu a sexuálne funkcie - pomáha zvyšovať libido Aktívne látky: mg/1 cps g/100 g Tribulus terrestris (40 % saponinov) 500 81 Odporúčané dávkovanie : Základná denná dávka je 1 »

Sušené bielka - Egg protein 1kg 4fitness

Sušené bielka - Egg protein 1kg 4fitness

Sušený bielok dodáva pomalšie stráviteľné bielkoviny živočíšneho pôvodu pre nárast svalovej hmoty. Má kvalitné aminokyselinové spektrum so zastúpením sírnych aminokyselín. Egg protein sa však nehodí na urýchlenie regenerácie po športe, pretože sušený biel

Sušené bielka - Egg Albumin 2kg 4fitness

Sušené bielka - Egg Albumin 2kg 4fitness

Sušené bielka dodávajú pomalšie stráviteľné bielkoviny živočíšneho pôvodu pre nárast svalovej hmoty. Majú kvalitné aminokyselinové spektrum so zastúpením sírnych aminokyselín. Egg albumín sa hodí najmä do viaczložkových proteínov a medzi jedlami, nakoško je pomalšie stráviteľným typom bielkoviny.

Isostar Long Energy 790 g

Isostar Long Energy 790 g

Isostar LONG ENERGY ENDURANCE prášok predstavuje prípravok s predĺženým energetickým účinkom obohatený o vitamíny. Medzi jeho prednosti patrí izotonická receptúra na optimálne vstrebávanie tekutín, obsah vitamínu B1 vedúci k zisku enegie a optimálnu zmes antioxidantov a uhľohydrátov. Tieto látky umožňujú predchádzanie kyslíkového dlhu a slúži ako plynulá dodávka energie. Nápoj je vhodný ako zdroj energie najmä pri dlhotrvajúcom fyzickom výkone (nad 2 hodiny). Odporúčané dávkovanie: Príprava 1 dávky: 6 odmeriek (79g) prášku rozpustiť v 1/2 litra studenej pitnej vody a dobre zamiešať. Pred výkonom pite 150 až 300ml nápoja. V »

Biotech USA Nitro pure Whey GOLD dóza 2270 g

Biotech USA Nitro pure Whey GOLD dóza 2270 g

Dávkovanie: Zmiešajte 28 g prípravku tri polievkové lyžice s 250 ml vody alebo beztukového mlieka. V tréningové dni užívajte aspoň dva nápoje, jeden do 45 minút po tréningu, druhý medzi jedlami. Keď netrénujete, užívajte aspoň jeden nápoj medzi jedlami. Pre ľahšiu prípravu môžete používať mixer. Vynikajúca kvalita, vynikajúce chute za výnimočne dobrú cenu. Tento bielkovinový prípravok je ideálnou výživou pre svaly. Obsahuje srvátkový proteín rýchlo sa vstrebávajúci izolát, srvátkový koncentrát, doplnený glutamínovými peptidmi, primerané množstvo sacharidov a málo tuku. Zloženie aminokyselín srvátkových bielkovín je výborné »

Biotech USA Mega FAT BURNER 90 Tabliet

Biotech USA Mega FAT BURNER 90 Tabliet

Dávkovanie: Užívajte nalačno s tekutinou v závislosti od telesnej hmotnosti: do 50 kg 4 tablety od 50 kg do 75 kg 5 tabliet nad 75 kg 6 tabliet Znížte denný príjem kalórií. Znižuje zadržanie vody, pomáha kontrolovať chuť do jedla a znížiť telesnú hmotnosť. S pomocou MEGA FAT BURNER sa môžete dostať do výbornej formy. Jeho kľúčové zložky pomáhajú zbaviť sa nadbytočnej vody v tkanivách. MEGA FAT BURNER obsahuje aj cholín a inozitol ktoré majú inzulínový efekt. Výborný spaľovač tuku. Výživová hodnota 1 tableta obsahuje %OVD1 tbl Cholín 500 mg - dl-Metionín 100 mg - Inozitol 50 mg - Pyridoxín HCL 25 mg - %OVD - % odporúčanej »

Lecitín sójový sypaný 400g 4fitness

Lecitín sójový sypaný 400g 4fitness

Lecitín posilňuje pamäť a znižuje cholesterol. Tým, ako čistí cievy, znižuje riziko aterosklerózy. Dostatok lecitínu zlepšuje regeneráciu a tiež pomáha predchádzať reume. Na čistenie pleti sa používajú zábaly z tekutého lecitínu. Pomáha tiež metabolizovať

Tribulus terrestris 300 cps po 650mg 4fitness

Tribulus terrestris 300 cps po 650mg 4fitness

Tribulus terrestris je extrakt sušenej byliny, používa sa na provokáciu tvorby vlastného testosterónu, je vhodný pre mužov nad 30-35 rokov, rozširuje cievy Testosterón vedie k zvýšeniu výkonu, nárastu svalov a rýchlosti. Testosterón pozitívne ovplyvňuje sexuálny život, potenciu a libido.

Max Muscle Max Lean Ephedrine Free - 120tab

Max Muscle Max Lean Ephedrine Free - 120tab

Jedinečný \"fat burner\" využívajúci optimálnu kombináciu prírodných spaľovačov tuku a stimulátorov metabolizmu. Jeden z najsilnejších spaľovačov tuku na trhu so značným stimulačným dlhotrvajúcim účinkom. Hlavnými zložkami sú Synefrín (prírodná alternatíva efedrínu), White Willow Bark (prírodná alternatíva aspirínu) a Guarana (prírodná alternatíva kofeínu). Při vyššom príjme (4 kps) zlepšuje hustotu svalstva a jeho reliéf. Prípravok funguje aj bez fyzickej námahy(aj keď samozrejme lepšie funguje pri kombinácii s fyz.výkonom). Odporúčané dávkovanie: Nakoľko ide o silný prípravok musíte si otestovať svoju toleranciu naň. »

Nutrend Regener 450 g

Nutrend Regener 450 g

Nutrend REGENER je špeciálna regeneračná formula určená na rýchlu regeneráciu vyčerpaného organizmu po fyzickom výkone. Obsahuje účinnú kombináciu sacharidov, minerálov, vitamínov a pridaných funkčných látok (BCAA, glutamín, arginín, carnitin, extrakt z ginkgo biloba) na rýchly nástup regeneračných procesov a prechod organizmu do anabolickej fázy (ochrana a rast svalovej hmoty). Nutrend REGENER slúži na rýchle doplnenie energetických zásob organizmu, obnovu vodného a minerálového prostredia a obnovu svalovej hmoty. Prináša pomoc pri stavoch fyzického vyčerpania po výkone, urýchľuje "pozáťažovú" detoxikáciu. Odporúčané »

Kolagén hydrolyzovaný 1kg 4fitness

Kolagén hydrolyzovaný 1kg 4fitness

Kolagén Gelita znamená nekompromisnú kvalitu. Po použití sa rýchlo zotavujú a rastú vlasy, nechty, je chuťovo neutrálny, vhodný po úraze na hojenie kože, prešiel 7 násobnou hydrolýzou, skvelo sa rozpúšťa a je výborne vstrebateľný, vhodná kombinácia s bioa


1 2 3 4 534 35 36

Porovnanie ceny - lacné Výživa pre športovcov zo spoľahlivých internetových obchodov. Výživa pre športovcov aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.